07:58:23    donderdag, 20 juni 2019
brabants centrum logo

Wie zijn we?

Brabants Centrum, véél meer dan een krant alleen

Al vanaf de oprichting in 1944 is Brabants Centrum een stichting zonder winstoogmerk. Met een bijzondere krant als bedrijf. Al 75 jaar met als doel om een positieve bijdrage te leveren aan levendige en betrokken gemeenschappen in onze dorpen, Boxtel, Liempde, Esch, Gemonde en Lennisheuvel.

Als u wilt weten waarom de stichting en de krant zo bijzonder en uniek zijn klik dan hier.

De statuten van de stichting zijn op 26 maart 2019 gemoderniseerd. Daarin staat heel duidelijk omschreven wat het doel van de stichting is en hoe de stichting dit doel wil bereiken. Klik hier om ze in te zien.

 

Het Brabants Centrum team

 

Henk van der Zee - directeur:

henk.vanderzee@brabantscentrum.nl

Henk van Weert - redacteur:

henk.van.weert@brabantscentrum.nl

Rens van den Elsen- redacteur:

rens.vandenelsen@brabantscentrum.nl

Pål Jansen - redacteur:

pol.jansen@brabantscentrum.nl

Jules Hameleers - redacteur:

jules.hameleers@brabantscentrum.nl

Jan Hermens - redacteur

jan.hermens@brabantscentrum.nl

Paul Melis - media-advies:

paul.melis@brabantscentrum.nl

Kitty Vugs - boekhouding:

kitty.vugs@brabantscentrum.nl:

Gerrian Habraken - media-advies en verwerking:

gerrian.habraken@brabantscentrum.nl

Nanette Husmann - abonnementen en bezorging:

nanette.husmann@brabantscentrum.nl