RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
17:22:50    donderdag, 13 december 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34

Wie zijn we?

Brabants Centrum, véél meer dan een krant alleen

Al vanaf de oprichting in 1944 is Brabants Centrum een stichting zonder winstoogmerk. Met een bijzondere krant als bedrijf. Al 75 jaar met als doel om een positieve bijdrage te leveren aan levendige en betrokken gemeenschappen in onze dorpen, Boxtel, Liempde, Esch, Gemonde en Lennisheuvel.

Als u wilt weten waarom de stichting en de krant zo bijzonder en uniek zijn klik dan hier.

 

Het Brabants Centrum team

 

Henk van der Zee - directeur:

henk.vanderzee@brabantscentrum.nl

Henk van Weert - redacteur:

henk.van.weert@brabantscentrum.nl

Rens van den Elsen- redacteur:

rens.vandenelsen@brabantscentrum.nl

Pål Jansen - redacteur:

pol.jansen@brabantscentrum.nl

Jules Hameleers - redacteur:

jules.hameleers@brabantscentrum.nl

Jan Hermens - redacteur

jan.hermens@brabantscentrum.nl

Paul Melis - media-advies:

paul.melis@brabantscentrum.nl

Kitty Vugs - boekhouding:

kitty.vugs@brabantscentrum.nl:

Gerrian Habraken - media-advies en verwerking:

gerrian.habraken@brabantscentrum.nl

Nanette Husmann - abonnementen en bezorging:

nanette.husmann@brabantscentrum.nl

Kindertuin SNS Bank Meubelmakerijdenberg Geerts advies Geld en Makelaardij Uitvaartonderneming Bijnen Doornmalen electro Koppelmans Modecentrum Frans Theelen Rijschool Dolman Zwanenberg adviesgroep Huidtherapie 040Fit Tiga Gemeente Boxtel Olieenzo Natasja fashion