00:37:20    zaterdag, 04 juli 2020
brabants centrum logo

Archief juni 2020

Eendjespakket is Boxtels vervolg op berenjacht

Tue 30 Jun 2020 16:53

Boxtel haalt in 2019 8,3 miljoen uit eigen reserves

Tue 30 Jun 2020 10:14

Gasleiding geraakt bij graafwerkzaamheden

Mon 29 Jun 2020 16:09

De Waag wordt een Aziatisch restaurant

Mon 29 Jun 2020 15:37

Vaten met drugsafval aangetroffen in Liempde

Sun 28 Jun 2020 19:17

Beelden brandstichting De La Salle op televisie

Sat 27 Jun 2020 16:14

Demonstratie bij Vion verloopt vreedzaam en rustig

Fri 26 Jun 2020 15:36

Rob Kuppens nieuwe lijsttrekker VVD Boxtel

Fri 26 Jun 2020 09:22

Presentatievlak Rechterstraat ligt op zijn plek

Thu 25 Jun 2020 19:48

Heilig Bloedstichting zoekt bestuursleden

Thu 25 Jun 2020 13:05

Truckers scoren gratis gehaktballetje bij Oude Ketting

Wed 24 Jun 2020 13:19

Coalitiepartijen: 'Laat alle werknemers Vion testen'

Tue 23 Jun 2020 10:00

Geen bezwaren meer voor Heem van Selis

Mon 22 Jun 2020 17:12

MooiBoxtel ontvangt voucher voor columns met ondernemersadvies

Mon 22 Jun 2020 13:32

Scooterongeval in Gemonde, Gestelse jongen (22) ernstig gewond

Sun 21 Jun 2020 10:14

Toch wel een expositie bij SintLucas

Sat 20 Jun 2020 18:40

Boxtel reikt penning uit aan Albert van Dijk

Fri 19 Jun 2020 17:38

Aanrijding spoor nabij Roond

Fri 19 Jun 2020 10:00

IJsvogel duikt her en der op in Boxtel

Thu 18 Jun 2020 15:46

Politiehelikopter boven Boxtel

Wed 17 Jun 2020 17:17

Geen kindervakantiewerk Boxtel dit jaar

Tue 16 Jun 2020 16:39

De Voucheractie: hoe je mee kan doen

Mon 15 Jun 2020 10:45

Vincentius op tv bij Omroep Max

Sun 14 Jun 2020 13:16

Brabants Buske stopt in Boxtel

Sun 14 Jun 2020 09:46

Kleurrijk portret van populaire dorpskapelaan

Fri 12 Jun 2020 11:36

'Het wordt een hemel voor vrouwen'

Fri 12 Jun 2020 09:07

Bekneld onder gekantelde minitractor

Thu 11 Jun 2020 16:32

'BC-leden, bedankt voor jullie steun'

Thu 11 Jun 2020 14:29

Onvergetelijke felicitatie voor jarige Brent Valks

Tue 09 Jun 2020 17:35

'Buurtpreventie heeft echt effect'

Sun 07 Jun 2020 16:01

Joyrider (16) maakt puinhoop in centrum Esch

Sun 07 Jun 2020 11:42

Betere doorstroming door slimme stoplichten Vic. van Alphenlaan

Fri 05 Jun 2020 15:44

Medewerkers Vion demonstreren voor Boxtelse vestiging

Thu 04 Jun 2020 16:13

De Ploegers schort activiteiten op voor komend jaar

Wed 03 Jun 2020 20:19

Geen uitbreiding voor Oosterhof

Wed 03 Jun 2020 15:07

Achttien medewerkers Vion Boxtel positief getest op corona

Tue 02 Jun 2020 16:55

Combinatie95: houd de Markt autovrij

Tue 02 Jun 2020 15:20

Carla van der Ven prikt al veertig jaar met liefde

Tue 02 Jun 2020 14:50